Get Adobe Flash player
Російська (Ru)Українська (UA)

Про містечко

Вітаємо Вас на офіційному сайті
котеджного містечка «Покровська долина»

Заміське житло - це вигідно!
  
В 12 км. від Кіровоградe, на огородженій території 5 Га зведені 9 з 19 котеджів площею від 320м2 до 380м2 в трьох рівнях, з присадибною ділянкою площею від 10 до 12 соток землі (держакти). Містечко розташоване на кордоні села Покровське, в екологічно чистій зоні, близько масиву соснового лісу і річки Аджамка, в руслі якої створено озеро розкинулося більш ніж на 1 гектар.
   Місцевість вражає пишністю своєї природи. Сосновий ліс гарний в будь-який час року. Влітку на розкішних галявинах багато квітів і ягід. Взимку - відмінні умови для полювання, а грибники восени не підуть звідси з порожніми руками.
Річка і озеро - відмінне місце для відпочинку. Відмінна риболовля, катання на човнах.
   «Покровська долина» має свою власну автономну інфраструктуру, що набагато більше, ніж інфраструктура одного будинку. Комфорт і компенсацію віддаленості від ділового центру мешканцям «Покровської долини» створюють блага цивілізації - безперебійне енерго, водо, газо постачання централізована каналізація, власна цифрова оптоволоконна АТС, що дозволяє забезпечити будь-яку кількість номерів, швидкісний Інтернет і супутникове телебачення.
   Архітектурні особливості містечка задовольнять смак найвибагливішого господаря. Котеджі побудовані з виключно натуральних і екологічно чистих матеріалів. Енергосбережуючі вікна та двері.
   Половину території містечка становлять паркові зони для відпочинку.
  Доріжки для прогулянок уздовж озера, облаштовані альтанки, з сільською пічкою, мангалом і каганця, а дитячі та спортивні майданчики дозволяють його мешканцям з користю проводити вільний час.
   Проблеми безпеки мешканців і їх майна вирішуються цілодобовою охороною території, огорожі по периметру, забезпечення пожежно - охоронної сигналізацією, патрулюванням працівниками професійної служби безпеки.
   Ми запрошуємо вас в «Покровську долину» - це світ, який створений для вас. Це стиль життя, що задає нові, сучасні параметри ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ людей з бездоганним смаком «Покровська долина» - це «смачний спосіб життя».
 
Технологія будівництва

Європейський вибір
    Житлова зона містечка органічно вписується в ландшафт і плавно переходить в парковий комплекс. Дерева рідкісних порід, березовий гай, шовковиста берегова трава і озеро з трьома островами прикрасять відпочинок і приємно вразять ваших гостей. Додайте до цього прогулянки по сосновому лісі, спортивні ігри, сауну, риболовлю і відсутність небажаних сторонніх - і ви отримаєте сучасний український маєток.
Свобода вибору
   Можливості перепланування квартири в багатоповерховому будинку жорстко обмежені.
Власний будинок можна спочатку придбати або побудувати за індивідуальним проектом, передбачаючи можливість розширення - додавання нових «модулів».
    Практично Кіровоград 18 км по гарній автодорозі для сучасного автомобіля - як один крок. Зробіть цей крок, і вам відкриються нові горизонти Вашого життя.
 

Інфраструктура:

Комунальні послуги:

1. Охорона огородженої території.
2. Освітлення та прибирання місць загального користування.
3. Обслуговування інженерно-технічних комунікацій.
4. Догляд за парковою зоною.
5. Поточні ремонти, вивезення сміття.

Комунікації:

1. Водопостачання з свердловини через водоочисну станцію.
2. Енергопостачання.
3. Газопостачання.
4. Централізована каналізація та очисні споруди.
5. Цифровий телефонний зв'язок (власна АТС).
 6. Кабельне телебачення та інтернет.

Додаткові послуги:

1. Прибирання житлових приміщень, послуги кухаря.
2. Догляд за присадибною ділянкою.
3. Догляд за дітьми, послуги гувернера.
4. Проведення урочистостей, званих обідів, банкетів ...
5. Догляд за домашніми тваринами, ветеринарне обслуговування.
6. Гарантія та рекомендації для отримання банківського кредиту.