Російська (Ru)Українська (UA)

   «Ланруж»: В усьому цивілізованому світі жити у передмісті вважається найбільш престижним стилем життя. Чи стане це притаманно і для мешканців Кіровограда?!
   В.Тюпа: Для України котеджі вже давно не новина, але подібний проект на Кіровоградщині є першим, а тому особливим, бо вкладають у нього душу професійні архітектори, будівельники та дизайнери. Ті, хто побуває на будівельному майданчику «Покровської долини», можуть переконатися - тут буде зручне містечко із власним комунальним господарством, власною інфраструктурою і планом розвитку. Як ви можете бачити на плані, дев'ятнадцять будинків на присадибних ділянках площею у 10-12 соток будуються серед чистої та барвистої природи, де можна із задоволенням ростити своїх дітей, чекати в гості друзів та жити великою щасливою родиною.
   «Ланруж»: Житлова зона містечка органічно вписується в ландшафт і плавно переходить у парковий комплекс, але чи тільки цим відрізняється котеджне містечко від так званого „приватного" сектору тієї ж Лелеківки та Балашівки?!
   В. Тюпа: Ну, порівнювати „Покровську долину" із простою приватною забудовою взагалі неможливо. Власники котеджів, що побудовані за чотирма типовими схемами, по-перше можуть вже сьогодні висловити свої конкретні побажання архітекторам та дизайнерам і втілити у життя свої найсміливіші мрії про родинний дім. А ще на території містечка посаджені дерева рідкісних порід, поруч - березовий гай і озеро, повне риби. Все прикрасить щоденне життя і приємно вразить гостей. Додайте до цього спортивні ігри, сауну, рибалку та захист від непроханих гостей - і ви отримаєте сучасний український маєток!
 
  «Ланруж»: Наше сьогодення вже неможливе без таких благ цивілізації, як супермаркети та, наприклад, спортивні зали. Чи передбачено щось подібне у „Покровській долині"?
     В. Тюпа: Звісно, адже містечко орієнтоване у першу чергу на людей високого рівня самореалізації - починаю¬чи від заснування власного бізнесу, закінчуючи піклування про наколишнє середовище та здоров'я своєї родини. Тому будуються у котеджному містечку і власний мінімаркет, і аптека, і кінний завод та етнопарк "Степова долина". А ще тут будуть розташовані фітнес-центр, тенісні корти, басейн та багато іншого, що зробить життя людей максимально комфортним і зручним. Власне, автори проекту відводять майже половину території містечка під рекреаційну зону. Ще не повністю виросли стіни будинків, а вже зводяться альтанки, викладаються паркові доріжки та облаштовуються спортивні майданчики.

   «Ланруж»: Люди, що вже сьогодні бажають купити маєтки у котеджному містечку, це переважно еліта нашого міста - у них мало часу на відпочинок, а тим більше на роботу по дому. Чи зможуть вони скористатися додатковими господарськими послугами?
   В. Тюпа: Ми від самого початку створювали проект таким чином, щоб забезпечити якісне надання всіх комунальних послуг - це і освітлення та прибирання місць спільного користування, і обслуговування інженерно-технічних комунікацій, і догляд за парковою зоною, поточні ремонти та вивезення сміття.
   Окрім цього містечко буде обладнане індивідуальними комунікаціями: матиме власне енергопостачання, газопостачання, водопостачання із свердловини через водоочисну станцію, а також централізовану каналізацію та очисні споруди, власну АТС. За бажанням мешканці містечка зможуть користуватися ще и такими послугами, як прибирання житлових приміщень та догляд за присадибною ділянкою, догляд за дітьми та послуги кухаря, догляд за домашніми тваринами, тощо. Зверніть увагу і на те, що все котеджне містечко будується із екологічно чистих матеріалів, а найсучасніші на сьогоднішній день комунікаційні системи готові на 80% і підведені у кожен дім.
 
  «Ланруж»: Тобто, вже сьогодні можна купувати домівку у „Покровській долині"?
   В. Тюпа: Так. Якщо ви відчуваєте, що "Покровська долина" - це ваша мрія, втілена у реальність майстрами своєї справи, придбати один із цих казкових будиночків можна вже зараз. Чотири котеджі та зона ландшафту площею 2,5 гектари будуть на 100% збудовані та обладнані вже до презентації проекту, що відбудеться наприкінці вересня - початку жовтня цього року! Це буде своєрідний подарунок кіровоградцям до Дня міста! З цієї нагоди, від імені всього колективу, що виконує проект «Покровська долина», я хочу привітати городян зі святом і побажати їм успіхів та благо-получчя! Не відкладайте життя на завтра - жити треба вже сьогодні і таким життям, якого заслуговує ваша родина!

Довідки за адресою:
Україна, м. Кіровоград, пр. Інженерів, 11
(Поштовий індекс - 25014)
Телефони: 8 (0522) 35-77-35 та 8-050-488-03-63