Російська (Ru)Українська (UA)

«Покровська Долина» – це не тільки дім, але і спосіб життя.

   — Вікторе Івановичу, Ви позиціонуєте «Покровську До­лину» як проект, що задає нові стандарти життя. За якими параметрами визначається сьогодні елітність житла?
   — Природно, що людина завжди прагне комфорту — в цьому основа прогресу. Думаю, що комфорт — поняття не лише матеріального плану і ґрунтується, насамперед, на соціально-психологічних чинниках. Людина прагне до ото­чення, де б сповідувалися її ідеали, без яких, не зважаючи на матеріальний статок, життя втрачає сенс. «Покровська Долина» — це перше котеджне містечко на Кіровоградщині, яке задовольняє усі потреби сім'ї і створює умови для якісно нового способу життя в умовах співіснування людей, що мають спільні життєві цінності, в основі яких — добро­порядність, чесність і добробут кожного.
   До речі, європейці пережили бурхливий період урбанізації і давно зробили свій вибір на користь життя у передмісті, оцінивши переваги чистого довкілля й краси краєвидів. Стрімко змінюється уявлення про комфортне життя і у свідомості українців: яскравий тому приклад — котеджні містечка у передмістях Києва. Сьогодні шанс докорінно змінити своє буття отримали й прогресивні кіровоградці.
   — Тобто, передусім, це, напевно, шанс створити родинне гніздо?
   — Так, родинне гніздо — це відчуття затишку, захищеності. Поріг Вашого будинку може стати батьківським порогом для багатьох поколінь. У власному маєтку зовсім інший ритм і спосіб життя — більш спокійний, поміркований.
   — Отже, Ви пропонуєте не будинки, а життя в гармонії з природою і собою.
   — Авжеж, екологічно чиста місцевість біля соснового лісу й річки Аджамка, у руслі якої розлилося озеро, просто заворожує своєю красою. Ви тільки-но уявіть: навесні у лісі на снігових проталинах з'являться ніжні первоцвіти, й меш­канці містечка першими замилуються їх тендітною красою, влітку розкішними килимами уквітчаються луки, восени з лісу не підуть з порожніми руками грибники, а взимку тут чудові умови для полювання. І річка, й озеро — гарне місце риболовлі, прогулянок у човні, відпочинку на обладнаному пляжі. Концепція містечка дозволяє мешканцям кожного будинку зі своєї тераси милуватися сходом сонця, спонукає до того, аби розслабитися, відволіктися від щоденних бізнесових проблем.
   — Де ж розташувався цей райський куточок?
   — Покровська Долина» знаходиться у 18-ти кілометрах від міста у криворізькому напрямку, біля села Покровське.
Погодьтесь, що 15 хвилин доброї дороги для сучасного авто – як один
крок. Зробіть цей крок, і Вам відкриються нові горизонтижиття.
   — Романтична картина, так натхненно Вами, Вікторе Івановичу, змальована, думаю, торкнулася серця найпрагматичнішогочитача. Але хотілося б розкрити й практичні сторонипитання: що являє собою проект містечка та хто його автори?
 
Розробкою проекту «Покровська Долина» займається архітектурна майстерня під керівництвом Олександра Постолатія, члена національної спілки архітекторів, льна площа містечка — 4,5 гектарів. На його території комфортно розмістилися 19 котеджів 4-х типів, збудованих в єдиному архітектурному стилі, з прилеглими садибними ділянками площею 10-12 соток. Територія будівлі має гарну живу огорожу (живопліт), смарагдовий газон, вимощені тераси й тротуари. Тобто, члени сімей отримують елітний життєвий простір.
    Комфорт, про який ми сьогодні говоримо, немислимий безблаг цивілізації. Звісно, усе продумано до дрібниць (втім, дрібниць у такій великій справі не буває), «Покровська Долина» — це добре продумана і гарно організована система, що має свою автономну інфраструктуру. Є усі необхідні блага цивілізації: енергопостачання, газопостачання, водопостачання з свердловини через очисну станцію, централізована каналізація та очисні споруди, цифровий телефон-ний зв'язок (власна АТС), супутникове телебачення, швидкіснийІнтернет. Є навіть власний мінімаркет і аптека.
   Усі місця спільного користування завжди будуть освітлені і прибрані, сміття вчасно вивезене. Паркова зона - доглянута. Усі інженерно-технічні комунікації обслуговуватимуться відповідними спеціалістами. Крім того, мешканцям містечка пропонується і додатковий сервіс: прибирання будинку, догляд за присадибною ділянкою, домашніми тваринами. Ви можете, за необхідності, скористатися послугами кухаря чи няні. Питання безпеки мешканців будинків та їх майна вирішується за допомогою цілодобової охорони спеціалістами професійної служби безпеки.
   — Бачимо, що побутовими проблемами власникам котеджів перейматися не доведеться. Залишається насолоджуватися життям. А що передбачили автори проекту для відпочинку?
   — Зона відпочинку становить половину території: парк, (доріжки для прогулянок уздовж каскаду озер, місця для барбекю, затишні альтанки, дитячі майданчики, спорткомплекс з басейном і сауною. Біля в'їзду — затишний бар клубного типу з розкішним видом на ліс й озеро. Тут приємно провести вечір у колі друзів, подивитися футбол
- погодьтеся, вболівати за свою команду разом з іншими значно цікавіше. Можна весело відпочити з друзями на одному з трьох островів, насмаживши шашликів, а можна усамітнитися і помріяти. У перспективі планується відкрити тут гольф-клуб, конеферму, клуб повітряного плавання.
    У містечку створено всі умови для вільного спілкування між сусідами на основі їх спільних інтересів, способу і стандартів життя.
Тож, якщо Ви відчуваєте себе гідним бути маєтною людиною, ми запрошуємо Вас до «Покровської Долини» — цей світ створено для Вас.

Служба маркетингу: 35-77-35, 8-050-488-03-63


Проектом цікавилася Світлана Гостева