Російська (Ru)Українська (UA)

Будівельний проект «Покровська Долина» - спосіб життя.

   Звісно, сама ідея заміського будівництва для кіровоградців не нова. У Кіровограді вже неодноразово декларувалися такі проекти. Але часто те, що позиціонується як «котеджне містечко», по суті є продажем земельних ділянок під індивідуальну забудову. Натомість «Покровська Долина» - це дійсно перший повномасштабний проект, що був до найменших дрібниць архітектурно й інженерно розроблений і сьогодні успішно реалізується у повній відповідності з генпланом і графіками будівництва й упорядкування території. Усе містечко зводиться в єдиному концептуальному стилі, що вигідно відрізняє його від стихійно забудованих заміських селищ. І мріючи про те, що лишиться у спадок нашим онукам, вже сьогодні ми працюємо над створенням у селищі Покровському природно-ландшафтного етнопарку. Такого, як Хутір «Надія» або дендропарк «Веселі Боковеньки». Такого парку, за який не соромно буде перед пам'яттю наших предків і перед вимогливими поглядами наших нащадків.
   «Покровська Долина» орієнтована, в першу чергу, на людей, що цінують виняткову якість. Усі споруди спроектовані і зводяться з неухильним дотриманням правил і використанням технологій ХХІ століття. Монолітні фундаменти котеджів споруджені з урахуванням особливостей місцевих грунтів. Конструкція будинків передбачає комфортність проживання і адекватність нашим кліматичним умовам: котеджі будуються з якісних екологічних матеріалів - у результаті ви отримаєте гарний і зручний дім, захищений від усіх примх матінки природи. А щоб зробити ваше родинне гніздо міцним на десятиліття, ми подбали не лише про висококласні матеріали, а й про добротність виконання робіт. Аби й онуки побачили дім таким же, застосовуються передові технології будівництва.
   Дуже важливий аспект проекту - ландшафтний дизайн містечка, над ним уже сьогодні працюють кращі фахівці. Вони не лише грамотно обіграли рельєф місцевості, але й створили неповторний рукотворний ансамбль - висаджено дерева у рекреаційній зоні, облаштовано доріжки для прогулянок уздовж каскаду озер. Загалом зона відпочинку займає половину території містечка - ви зможете насолоджуватися красою природи будь-якої пори року.
   Погодьтеся, «Покровська Долина» - це дійсно гарна пропозиція для тих людей, які не хочуть будувати дім роками і опановувати нові території «по-ковбойськи», а вважають за краще інвестувати у надійні проекти. Мине зовсім небагато часу, і нове містечко стане втіленням мрій 19 сімей: жити у затишному куточку, де повітря свіже і чути голос степового вітру. І щоб ліс і озеро неподалік! Але і про блага цивілізації щоб не забути!! щоб по сусідству жили люди вашого ж кола, які так само щиро радіють сонцю і вітру. Всього 15 хвилин їзди на авто - і ви потрапляєте в омріяний куточок. Можливо, саме у ваш дім!

Тюпа Віктор Іванович,
генеральний директор ТОВ «Хлібодар»,
координатор проекту «Покровська Долина»